Промовисање Криминалистичко-полицијског универзитета у средњошколским установама

Пракса Криминалистичко-полицијског универзитета да његови запослени и студенти посећују средње школе у Републици Србији установљена је у складу с Планом промотивних активности, чија је сврха представљање Универзитета ученицима завршних година и њихово информисање о условима уписа, начину студирања и изгледима које стицање дипломе Криминалистичко-полицијског универзитета нуди свршеним студентима.

У периоду од 22. до 25. марта 2022. године, студенти и запослени на Криминалистичко-полицијском универзитету посетили су средње школе у Ариљу, Пожеги, Сомбору, Вршцу и Крагујевцу. Студенти Тијана Ичелић, Стефан Ћурчић, Данијела Остојић, Милица Столић, Јелисавета Воркапић, Милица Петрић, Барбара Стрнат, Наталија Ристић Дерманов, Немања Настић, Лазар Церамилац, Сара Ретхас, Ања Вукајловић и Исидора Стевановић промовисали су студијске програме Криминалистичко-полицијског универзитета и информисали заинтересоване матуранте о условима уписа, пријемном испиту, животу у студентском дому, својим дневним обавезама и активностима, као и о посебним облицима наставе. Такође су одговарали на питања матураната о могућностима запослења након дипломирања. Осим студената, Универзитет су представљали и проф. др Горан Бошковић, проф. др Звонимир Ивановић, проф. др Ивана Радовановић, асистент Марија Тасић, као и стручни сарадници Јасна Петровић и Анђела Павловић.

Слике, можете погледати овде