Криминалистичко-полицијски универзитет учесник Сајма образовања у Ћуприји

Под слоганом „Одговорни према планети”, у петак, 18. марта 2022. године, у Хали спортова „Ада” у Ћуприји организован је десети Регионални сајам образовања НОУФЕСТ 2022, који је угостио четрдесетак високошколских установа из Србије, међу којима и Криминалистичко-полицијски универзитет.

Домаћини на штанду Универзитета били су студенти Марина Миљковић, Анђела Вуловић и Иван Ивановић, који су промовисали студијске програме, одговарали на многобројна питања посетилаца и делили промотивни материјал и издања КПУ. Тако су матуранти гимназија и осталих школа Поморавског округа имали прилику да се правовремено и свеобухватно информишу о условима за упис и школовању на Криминалистичко-полицијском универзитету.

Слике, можете погледати овде