Криминалистичко-полицијски универзитет учествовао на Сајму образовања у Лазаревцу

Један од запажених учесника на Сајму образовања одржаном у Лазаревцу 15. марта 2022. године под слоганом „Дођи, види и одлучи се” био је и Криминалистичко-полицијски универзитет. Заинтересовани посетиоци, углавном матуранти и матуранткиње, имали су прилику да се на штанду наше установе информишу о студијским програмима Универзитета, условима и пријемном испиту за упис на основне и студије другог и трећег степена, а домаћини су им били студенти Давид Балабан и Јелисавета Боркапић, као и Нада Чанковић испред Одсека за студентска питања.

Матурантима гимназија и осталих стручних школа из Лазаревца дељен је промотивни материјал о департманима и студијским програмима, док су студенти одговарали на њихова питања како би их свеобухватно, правовремено и адекватно информисали о школовању на Криминалистичко-полицијском универзитету.