Представљање Криминалистичко-полицијског универзитета на сајму образовања „Путокази”

Током 9. и 10. марта 2022. године одржан је 17. међународни сајам образовања „Путокази” на Новосадском сајму, намењен будућим средњошколцима и бруцошима. Већина средњих школа, државних и приватних факултета из Србије, међу којима и Криминалистичко-полицијски универзитет, као и гости из иностранства представили су петстотинак образовних профила. Сајам је свечано отворио први потпредседник Владе и министар просвете, науке и технолошког развоја Бранко Ружић и том приликом посетио штанд наше установе. Студијске програме Криминалистичко-полицијског универзитета представљали су студенти Тијана Ичелић и Димитрије Димитријевић, одговарајући на многобројна питања заинтересованих ученика и дајући им правовремене и свеобухватне информације о упису и школовању на Универзитету.