Криминалистичко-полицијски универзитет учесник Сајма високог образовања у Гимназији Младеновац

У периоду од 28. фебруара до 4. марта 2022. године, Гимназија у Младеновцу је била домаћин Сајма високог образовања. На Сајму је учествовало 25 факултета из Србије, међу којима је и Криминалистичко-полицијски универзитет. Наша установа се представила у петак, 4. марта 2022. године, заједно са Факултетом организационих наука, Шумарским факултетом, Пољопривредним факултетом и Високом пословном школом из Новог Сада.

Криминалистичко-полицијски универзитет су представили професори: проф. др Ивана Бодрожић, проф. др Горан Јованов и доц. др Војкан Николић, као и студенти Марко Митић и Леонтина Шипетић. Они су обилазили одељења школе и промовисали студијске програме Криминалистичко-полицијског универзитета. Заинтересовани матуранти имали су прилику да се информишу о условима уписа, посебним облицима наставе, као и о могућностима запослења након дипломирања.

Слике, можете погледати овде