Учешће наставника КПУ у свечаној академији поводом шездесетпетогодишњице постојања Института за упоредно право

Поводом обележавања шездесетпет година постојања Института за упоредно право, наставници Криминалистичко-полицијског универзитета – проф. др Драгана Коларић и проф. др Зорица Вукашиновић Радојичић, узели су учешће у обележавању јубилеја. Академији, која је одржана у свечаној сали Скупштине Града Београда, осим руководства и представника Института, присуствовали су представници Министарства просвете, науке и технолошког развоја, представници правосуђа и других државних органа, представници Српске православне цркве, представници Српске академије наука, професори правних факултета, директори научних института и других научноистраживачких организација и други гости.  Овом приликом, додељене су три повеље које носе назив првог директора Института проф. др Борислава Т. Благојевића -  Повеља за најбољег младог истраживача Института за упоредно право, Повеља за допринос развоју науке у Институту за упоредно право и Повеља за допринос развоју Института за упоредно право. Академију је пратио пригодан музички програм.

Слике, можете погледати овде