КРИМИНАЛИСТИЧКО-ПОЛИЦИЈСКИ УНИВЕРЗИТЕТ ПОСЕТИЛИ УЧЕНИЦИ ХЕМИЈСКО-ТЕХНОЛОШКЕ ШКОЛЕ ИЗ КРУШЕВЦА

Дана 17. јуна 2021. године у времену 10-12 часова Департман форензичког инжењерства Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду посетили су ученици трећег и четвртог разреда Хемијско-технолошке школе из Крушевца - смера Хемијски лаборант, Техничар за заштиту животне средине, Техничар за индустријску фармацеутску технологију и Техничар за полимере, у пратњи својих професора Лидије Гвозденовић, Јасмине Лисинац, Биљане Газибарић и Саше Катанића.
Посета се реализује у оквиру блок наставе коју ученици имају крајем године, ради сагледавања начина рада, лабораторијских услова и опреме у комплементарним образовним установама.
Ова школа је од Министарства просвете добила одобрење за упис од наредне школске 2021/22. године ученика за образовни профил Техничар за оперативну форензику. Госте су примили проректор за наставу проф. др Вучковић, руководилац департмана проф. др Радовановић и проф. др Милашиновић, наставник на департману.

Слике, можете погледати овде