Обука студента за спасавање на води

У петак 19.06.2020. у просторијама КПУ-а, уручена су уверења за звање Помоћни спасилац на води, за прву генерацију студената који су успешно завршили овај курс. Курс је реализован у сарадњи са Спасилачким савезом Србије, Удружењем спасилаца на води Србије, Заводом за хитну медицинску помоћ и Спортском Академијом из Београда. Церемонији су присуствовали ректор проф. др Дане Субошић и проректор проф. др Горан Вучковић, који су указали на важност оваквих облика стручног усавршавања за све студенте КПУ-а. У име спасилачког савеза Србије, уверења је уручио Владимир Грујић, председник Удружења спасилаца на води Србије.

Слике можете погледати овде