Подела уговора о међусобним правима и обавезама

Дана 20.02.2020. године у просторијама Криминалистичко-полицијског универзитета извршена је подела уговора о међусобним правима и обавезама закључених између Министарства унутрашњих послова и студената прве године основних студија Универзитета. Том приликом уговори су подељени студентима прве године Основних академских студија криминалистике, Основних струковних студија криминалистике, основних академских студија Информатика и рачунарство и основних академских студија Форензичко инжењерство. Подели уговора присуствовали су и студентима се обратили: ректор Универзитета, проф. др Дане Субошић, а испред Министарства унутрашњих послова Републике Србије, начелник Управе полиције, генерал полиције Голуб Гачевић и начелник Центра за полицијску обуку Сектора за људске ресурсе, др Жељко Бркић. Састанку са студентима присуствовао је и секретар Универзитета Никола Станисављевић.