Представници универзитета учествовали на Конференцији "Финансијски криминалитет и корупција-изазови и препоруке"

Представници Криминалистичко-полицијског универзитета учествовали на Конференцији "Финансијски криминалитет и корупција - изазови и препоруке", одржаној у Вршцу, 18-19.10.2019. Проф. др Ђорђе Ђорђевић и доц. др Ивана Бодрожић учествовали су на Конференцији "Финансијски криминалитет и корупција-изазови и препоруке",у организацији Института за упоредно право, Института за криминолошка и социолошка истраживања и Правосудне академије, одржаној у Вршцу,18-19.10.2019. На конференцији су учешће узели професори београдског и нишког универзитета, судије, омбудсмани, научни сарадници института, представници Центра за едукацију судија и тужилаца Федерације Босна и Херцеговина и представници Криминалистичко-полицијског универзитета.