Руководство Департмана криминалистике посетило студенте и запослене на Тренској обуци у НЦ Митрово поље

У суботу, 13.4.2019. године, студенте и запослене Криминалистичко-полицијског универзитета који реализују Теренску обуку у Наставном центру МУП-а Р Србије „Митрово Поље“ на планини Гоч, обишло је руководство Департмана криминалистике. Делегацију на челу са руководиоцем департмана проф. др Зораном Ђурђевићем, сачињавали су шефови катедри – проф. др Ђорђе Ђорђевић, проф. др Драган Млађан, проф. др Ненад Радовић и проф. др Јелена Радовић. Делегација је обишла студенте у току реализације обуке, сагледала услове у којима се одвија живот и рад у Наставном центру „Митрово Поље“ и током разговора са руководиоцем теренске обуке проф. др Бобаном Милојковићем, упознала се са ефектима досадашње реализације Теренске обуке, као и са проблемима са којима се припадници Универзитета сусрећу током свакодневног рада на терену. Руководилац Департмана криминалистике проф. др Зоран Ђурђевић обратио се студентима који се налазе на обуци истичући, при томе, важност коју Теренска обуке има за њих, те са њима поделио своја сећања на време када је он био студент Полицијске академије и своја искуства са обука које је имао на Гочу.