Представљање Криминалистичко-полицијског универзитета на Сајму образовања у Обреновцу

25032019Пољопривредно-хемијска школа из Обреновца је 21. марта 2019. године била домаћин Сајма образовања под називом „Уписаћу“. Традиционални сајам који се организује пету годину за редом, намењен je ученицима завршних разреда свих средњих школа из Обреновца. Будућим академцима представило се око 20 високошколских установа, међу којима је и Криминалистичко-полицијски универзитет. Нашу установу су представили студенти: Димитријевић Никола, Попадић Барбара и Грачанац Жарко који су промовисали студијске програме Криминалистичко-полицијског универзитета, између осталог и нови студијски програм мастер академских студија “Управљање безбедносним ризицима природних катастрофа“, који је развијен у оквиру Еразмус+ пројекта NatRisk. Матуранти Пољопривредно-хемијске школе и других школа у окружењу посетили су штанд наше установе, где су добили промотвни материјал КПУ. Такође, студенти су одговарали на многобројна питања ученика, у циљу њиховог правовременог и адекватног информисања о даљем школовању.