Студенти Академије на припремама за Дан полиције, 27. маја 2018. године

Студенти Криминалистичко-полицијске академије су, од 23. априла 2018. године, интезивирали припреме за манифестацију обележавања Дана полиције, која ће бити одржана 27. маја 2018. године. Студенти Академије ће на централној манифестацији, заједно са припадницима свих јединица МУП-а, учествовати у свечаном дефилеу пешачких формација.

Прилог о припремама студената Академије можете погледати на званичном Instagram профилу МУП-а РС овде

Поред студената који ће учествовати у ешалону, студенти Академије учествоваће и у протоколарном делу прославе, и имати задужења на различитим локацијама током манифестације.

Оваква манифестација је уједно и прилика за све заинтересоване кандидате и будуће студенте Криминалистичко-полицијске академије да се информишу о будућем школовању, професионалном усавршавању и будућем позиву у систему безбедности.

Конкурс за упис на Криминалистичко-полицијску академију можете погледати овде