Студент Александар Симоновић учествовао на Научно-стручнoj конференцији StES 2017

Александар Симоновић, студент треће године основних струковних студија Криминалистичко-полицијске академије, учестововао је на 10. Научно-стручној конференцији са међународним учешћем, под називом „Студенти у сусрет науци“ („StES 2017“), под покровитељством Министарства просвјете и културе Републике Српске и Министарства науке и технологије Републике Српске (председник научног одбора, проф. др Радослав Гајанин, в.д. ректора Универзитета у Бањој Луци), која је одржана од 27-30. новембра 2017. године на Универзитету у Бањој Луци. На Конференцији је учествовао са радом „Активност јавног тужиоца као dominus litis-а у претходном стадијуму кривичног поступка“, који је након рецензије академика, проф. др Миодрага Симовића, заузео треће место на Конференцији, са освојених 87 бодова. Рад је писан под менторством проф. др Тање Кесић.