Београдски карневал бродова 2017.

Под покровитељством Туристичке организације Београда 02. 09. 2017. године одржана је манифестација под називом „Београдски карневал бродова 2017“. Карневал је одржан у савском акваторијуму, на потезу од Бранковог моста до Газеле и трајао је од 14.00 часова до 19.00 часова, када је прекинут због кише. Током програма ангажовано је 20 студената Криминалистичко-полицијске академије, који су обављали послове обезбеђења у сарадњи с припадницима Министарства унутрашњих послова Републике Србије. Mанифестацијa је бројала око 500 учесника и 5.000 посетилаца. Студенти Криминалистичко-полицијске академије својим учешћем су допринели промоцији Академије, као и туристичке понуде и наутичког туризма града Београда. Током манифестације, пратња студентима био је ментор Ердељац Александар.