Мали сајам факултета одржан у Земунској гимназији

Сајам образовања, под називом „Мали сајам факултета“, одржан је  Земунској гимназији у суботу, 25. фебруара 2017. године. Сајам је намењен ученицима и родитељима, у сврху упознавања са студијским програмима факултета за које су заинтересовани.
Представници Криминалистичко-полицијске академије били су студенти академских студија криминалистике Орландић Марко 1А1/0006/15 и Шуштум Данијела А1/0126/16, студент академских студија форензичког инжењерства Глођовић Никола 2В1/0012/14 и студент академских студија информатике и рачунарства Максимовић Алекса 2Б1/0037/14. Наведени студенти су, свим заинтересованим посетиоцима, пружили информације о условима полагања пријемног испита и студирања на Криминалистичко-полицијској академији. Посетиоци су добили промотивни материјал са детаљима о студијским програмима, али су имали прилику да чују и лична искуства студената Академије, стечена током школовања.