Предавање Српско-руског хуманитарног центра

У оквиру сарадње између Криминалистичко-полицијске академије и Српско-руског хуманитарног центра 28.10.2016. године у Кабинету за ванредне ситуације студентима Академије одржано је предавање тему „Специфичности операција претраге и спасавања у тешко доступним подручјима и сарадња са војском и полицијом у ванредној ситуацији“. Присутне је испред Aкадемије поздравио в.д. продекана, проф. др Саша Мијалковић, а поред студената присуствовали су шеф Катедре безбедносних наука, проф. др Драган Млађан, као и остали чланови Катедре безбедносних наука. На овај начин Спасиоци из одреда «Центроспас» МЧС-а Русије,заједно са представником одреда за разминирање у Параћину, поделили су своја искуства са студентима и предавачима.