Александар Јакимовски – додела стипендије

Дана 14. 10. 2016. године општина Мало Црниће славила је Дан општине и додељивала повељу најуспешнијим грађанима. Ове године међу награђенима је био Александар Јакимовски, студент треће године Основних струковних студија Криминалистичко-полицијске академије. Разлог за награђивање Александра Јакимовског била је похвала коју је, за све положене испите и остварен просек у претходној школској години, примио од Криминалистичко-полицијске академије. Повеља је додељена, пре свега, из жеље да се ода признање његовом раду и залагању и да се уједно подстакне његово даље усавршавање и напредовање, како би својим знањем допринео развоју и напретку своје општине. Иначе, општина Мало Црниће налази се у североисточном делу централне Србије и припада Браничевском округу.