Oбележавањe годишњице пробоја Солунског и Македонског фронта

У складу са Државним програмом обележавања годишњица историјских догађаја ослободилачких ратова Србије, а поводом обележавања годишњице пробоја Солунског фронта, 1. октобра 2016. године, дванаест студената Криминалистичко-полицијске академије je учествовало у церемонији полагања венаца и одавању почасти страдалим српским војницима на Српском војничком гробљу Зејтинлик у Солуну. Другог октобра студенти су учествовали у протоколарном делу обележавања годишњице пробоја Македонског фронта у Поликастру и полагању венаца на споменик Николи Пашићу. По завршетку манифестација организатор се захвалио студентима Академије на сарадњи и похвалио њихово ангажовање. За припрему, организацију и спровођење поменутих активности студената, били су задужени проф. др Бранкица Поповић и ментор Дејан Стојиљковић.