Основна безбедносна обука студената са Управом за ванредне ситуације

Основна безбедоносна обука са студентима II године основних академских и струковних студија Криминалистике, Форензичког инжењерства и Информатике и рачунарства, реализована је на начин утврђен одобреним Елаборатом, на простору Управе за ванредне ситуације у Београду, ул. Мије Ковачевића бр. 4. у трајању од по два дана и то од 13-14. маја (струковне студије) и 21-22. маја (академске студије) у времену од 8,00 до 14,00 часова. Обуци је присуствовало укупно 304 студента академских и струковних студија. У извођењу основне безбедоносне обуке са студенатима ангажовани су полицијски службеници (ватрогасци-спасиоци) из Управе за Ванредне ситуације у Београду које је предводио помоћник команданта Ватрогасно-спасилачке бригаде Радован Газивода, заједно са наставником криминалистичко-полицијских и безбедносних вештина Драганом Анђелковић Глишовић, асистентом др Владимиром Цветковићем и проф. др Драганом Млађаном.