Учешће студената у радионици „Storm – Joint Public Exercise and workshop“ у Будимпешти

У периоду од 17. до 19. априла 2016. студенти Криминалистичко-полицијске академије Сања Раичковић (трећа година основних академских студија) и Мајер Максимилиан (четврта година академских студија) и професор Сретен Југовић учествовали су у радионици званој „Storm – Joint Public Exercise and workshop“ у Будимпешти. У радионици су поред студента Академије учествовале и делегације из других земаља, пре свега Војна академија из Србије, Војна академија из Румуније, Војна академија из Чешке, Полицијска академија из Словачке и Технички универзитет из Словачке. Као најважнији део догађаја, све делегације су представиле своје институције, као и методе и начине решавања ванредних ситуација у њиховим земљама. Наши студенти су у презентацији под називом „Организација и начин решавања ванредних ситуација у Србији“ представили начин реаговања полиције у решавању ванредних ситуација.