15. година од завршетка школовања студената IV класе Полицијске академије

На Криминалистичко-полицијској академији дана 26. септембра 2015. године одржана је свечаност поводом 15. година од завршетка школовања студената IV класе Полицијске академије. Госте је поздравио вршилац дужности декана проф. др Младен Бајагић и том приликом их је упознао са актуелним процесом трансформације Академије. Након професора Бајагића присутнима се обратио начелник IV класе Полицијске академије, пуковник Жандармерије Славко Јевђенић који се у свом говору осврнуо на време које је провео са IV класом и изразио задовољство што је значајан број студената ове класе постављен на висока руководећа места у МУП Републике Србије. Својим некадашњим студентима је поручио да се чешће окупљају и да остану онакви какви су били током школовања на Полицијској академији – најбољи! Са студијским програмима Криминалистичко-полицијске академије присутне је упознала проф. др Тијана Шурлан, вршилац дужности продекана за студије другог степена. Такође, професорка Шурлан упознала је некадашње студенте са активностима које се предузимају у циљу оснивања Алумни организације студената Криминалистичко-полицијског универзитета. На крају уследило је заједничко фотографисање дипломираних официра полиције IV класе Полицијске академије. Руководство Академије изразило је спремност да Академија и у будућем периоду буде домаћин окупљања некадашњим студентима Полицијске академије и Више школе унутрашњих послова, а поводом одржавања њихових јубиларних прослава.