НПП КПА: Студенти основних академских и струковних студија Криминалистике и основних академских студија Форензичког инжењерства

Односи се на предмете:

• Безбедност саобраћаја и Полицијска контрола и регулисање саобраћаја - основне академске студије Криминалистике
  • Безбедност саобраћаја, Основе безбедности саобраћаја и Полицијска контрола и регулисање саобраћаја - основне струковне студије Криминалистике
  • Саобраћајно инжењерство - основне академске студије Форензичког инжењерства

Полагање колоквијума за студенте који имају потребу и жељу да надокнаде поене са колоквијума у настави обавиће се 8.9.2023 године у Кабинету за безбедност саобраћаја, с почетком у 10:00 сати.
У овом термину студенти имају могућност да полажу један или више колоквијума. Право полагања имају сви студенти.
НАПОМЕНА: Положени колоквијуми у овом термину не пружају могућност ослобађања од усменог дела испита.