32. Београдски маратон

14042019У недељу, 14.4.2019. године, одржан је 32. Београдски маратон. На манифестацији је као обезбеђење догађаја учествовало 111 студената Криминалистичко-полицијског универзитета. Њихова улога била је обезбеђење старта, циља и дела трасе маратона. Ангажовани су студенти I године академских студија криминалистике, информатике, форензике и струковних студија криминалистике, који су по завршетку маратона похваљени за свој рад од стране организатора. Значајну помоћ пружили су својим ангажовањем и студенти Момчило Милошевић, Никола Стојиљковић, Александар Батановић, Александар Кунарац, Небојша Харамбашић, Мирослав Арсеновић и Јелена Триван у улози студента командира. На манифестацији заједно са студентима учествовали су шеф Одсека за менторски рад и безбедност Миланко Кошанин, референти за менторски рад, Драгана Серпак, Раша Димитријевић, Зоран Јовановић и Татјана Радовић.