Представљање Криминалистичко-полицијског универзитета на Сајму образовања у BelExpocentru, 6 -7 . марта 2020. године

У периоду од 6. до 7. марта 2020. године, одржан је Сајам образовања у BelExpocentru у Београду. Сајам је био намењен ученицима и родитељима, у сврху упознавања са студијским програмима факултета за које су заинтересовани. Криминалистичко-полицијски универзитет представили су студенти: Стефан Милосављевић, Ања Симић, Вук Милановић и Тодор Јовановић као и запослени на Универзитету: Јасна Петровић и Филип Кошанин. Велико интересовање и изузетна посета забележена је на штанду наше установе. Студенти су са заинтерeсованим средњошколцима поделили своја искуства , с посебним освртом на информације о условима уписа и предстојећем конкурсу за упис нове генерације студената.