Господин Миољуб Виторовић, заменик тужиоца за ратне злочине, и истакнути стручњаци Министарства унутрашњих послова одржали предавања студентима универзитета

Квалитету наставе на наставном предмету Криминалистичка тактика у зимском семестру 2019/2020 године значајно су допринели гостујући предавачи, господин Горан Којић (на тему ″Полиграфско испитивање и његова примена у криминалистичкој пракси″), господин Горан Нешић - са сарадницима (на тему ″Тајно праћење и снимање″), господин Живорад Митровић и господин Владимир Абазовић (на тему: ″Припрема, планирање и реализација хапшења″), господин Слободан Миленковић – са сарадницама (на тему: ″Припрема, планирање и реализација претресања″) и господин Миољуб Виторовић (на тему „Испитивање посебно осетљивих сведока“) Студенткиње и студенти друге године академских студија криминалистике су показали изузетно велику заинтересованост за представљене садржаје и допринели њиховом детаљнијем разматрању кроз постављање бројних питања и учешће у дискусији.