Представљање Криминалистичко-полицијског универзитета на Сајму образовања у Младеновцу, 25.12.2019. године

У периоду од 24 до 27. децембра 2019. године, Гимназија у Младеновцу је била домаћин Сајма високог образовања. На Сајму је учествовало 26 факултета из Београда, међу којима је и Криминалистичко-полицијски универзитет. Наша установа се представила у среду, 26. 12. 2019.године, заједно са Биолошким факултетом, Факултетом политичких наука и Филолошким факултетом Универзитета у Београду. Криминалистичко-полицијски универзитет су представили студенти: Душан Ераковић, Марко Голубовић и Катарина Божовић, предвођени Јасном Петровић и Филипом Кошанином. Они су обилазили одељења школе и промовисали студијске програме Криминалистичко-полицијског универзитета . Матуранти гимназије и других школа у окружењу посетили су штанд наше установе, где су добили промотвни материјал. Такође, студенти су одговарали на многобројна питања заинтересованих ученика, у циљу њиховог правовременог и адекватног информисања о даљем школовању.