Увид научној и стручној јавности за дан 6.12.2019

Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студенткиње Марије Камиџорац под називом: ”Кривично дело рачунарске преваре са аспекта злоупотребе двофакторијалне аутентификације“ Извештај и мастер  рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, Цара Душана бр.196, у Земуну.
Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студенткиње Милице Стојилковић под називом: ”Особености кривичноправног статуса малолетника у Србији – de lege lata- de lege ferenda.“ Извештај и мастер  рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, Цара Душана бр.196, у Земуну.
Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студенткиње Лоле Стојановић под називом: ”Анализа модуса операнди извршилаца кривичног дела из члана 185 Кривичног  законика.“ Извештај и мастер  рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, Цара Душана бр.196, у Земуну.
Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студентa Миће Живановића под називом: ”Кривичноправна реакција на корупцију у Републици Србији.“ Извештај и мастер  рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, Цара Душана бр.196, у Земуну.
Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студентa Душана Ратковића под називом: ”Кривична санкција кућног затвора и њена примена у Републици Србији.“ Извештај и мастер  рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, Цара Душана бр.196, у Земуну.