НПП КПА: Студенти I године основних свих академских и струковних студија

Обавештавамо вас да ће се у четвртак 21. децембра у Амфитеатру Арчибалд Рајс бити свечана додела уговора за студенте прве године свих студијских програма.

Сви студенти ће већ од 10:30 бити у обавези да дођу у Амфитеатар Арчибалд Рајс.

• Студенти прве године основних академских студија Криминалистике имаће вежбе из предмета Кривично право – општи део по предвиђеном распореду (1. – 3. часа у амфитеатру др Владимир Кривокапић).
  • Студенти прве године основних струковних студија Криминалистике имаће наставу из предмета Основи државе и права у предвиђеном термину у учионици 2 (у 10:30 доћи ће у у амфитеатар Арчибалд Рајс)
  • Студенти прве године основних академских студија Информатике и рачунарства и Форензиичког инжењерства имаће предавања из предмета Математика 1 имаће од 7. часа у учионици 11.