НПП КПА: Студенти основних академских и основних струковних студија Криминалистике - Обавештење од проф. др Миладина Нешића

ОСНОВНЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ КРИМИНАЛИСТИКЕ - предмети

• Безбедност саобраћаја,
    Полицијска контрола и регулисање саобраћаја и
    Стручни послови безбедности саобраћаја

ОСНОВНЕ СТРУКОВНЕ СТУДИЈЕ КРИМИНАЛИСТИКЕ - Предмети

• Безбедност саобраћаја,
  • Основе безбедности саобраћаја,
  • Полицијска контрола и регулисање саобраћаја

ОБАВЕШТЕЊЕ

288. усмена презентација семинарских радова ће се одржати у среду, 29.11.2023 године, с почетком у 17:00. Презентација ће се одржати у Кабинету за безбедност саобраћаја.
Напомена:

1. Приликом усменог излагања студенти не смеју да читају текст са Power Point презентације. Презентација може да служи само као подсетник и средство за приказивање прилога.
  2. Студенти сами бирају шта ће да испричају у вези текста који су обрађивали. Немојте да одаберете да излажете оно што не разумете.

Право изласка на презентацију имају:

• Све групе студената/студенти који су претходно предали сем. рад, и које се за презентацију пријаве до 28.11.2023 до 19:00 часова, на емаил наставника;
  • Све групе студената/студенти који завршили израду сем. рада и који до 28.11.2023 до 19:00 часова доставе комплетан семинарски рад (електронски облик, искључиво преко wetransfer сервиса);

Наставник
Проф. др Миладин Нешић