НПП КПА: Студенти I и II године академских студија - Форензичко инжењерство

Надокнада лабораторијских вежби неопходних за добијање потписа у оквиру ове предиспитне обавезе:

Студентима који нису урадили минималан број лабораторијских вежби из једног или више горенаведених предмета, односно нису остварили право на потпис у оквиру предиспитне обавезе „вежбе“, биће омогућено да надокнаде број вежби који им недостаје до стицања минималног услова на сваком појединачном предмету, и тако остваре право на потпис, према следећем распореду:

• У уторак, 11. децембра 2018. године у лабораторији ЛФ1 са почетком у 12:15 часова (предмет: Органска и неорганска хемија)
• У четвртак, 13. децембра 2018. године у лабораторији ЛФ1 са почетком у 12:15 часова (предмет: Физичка хемија)
• У петак, 14. децембра 2018. године у лабораторији ЛФ1 са почетком у 12:15 часова (предмет: Увод у хемију)
Потребно је да се сви студенти који немају потпис из предиспитне обавезе „вежбе“ у оквиру било ког од горенаведених предмета да се јаве предметном наставнику и асистенту.

Одбрана лабораторијских вежби у форми теста:
Да студенти не би морали поново да слушају предмет, студентима из претходних генерација (студенти који су слушали предмете школске 2017/2018 године и раније) биће омогућено да у форми теста надокнаде недовољан број поена и то према следећем распореду:

• У уторак, 18. децембра 2018. године у лабораторији ЛФ1 са почетком у 12:15 часова (предмет: Органска и неорганска хемија)
• У четвртак, 20. децембра 2018. године у лабораторији ЛФ1 са почетком у 12:15 часова (предмет: Физичка хемија)
• У петак, 21. децембра 2018. године у лабораторији ЛФ1 са почетком у 12:15 часова (предмет: Увод у хемију)
У овом термину, и сви остали студенти из истих генерација који нису задовољни својим сакупљеним поенима, наравно уколико желе, могу поправити своје поене сакупљене у оквиру исте предиспитне обавезе.