Мастер студије: Одбрана мастер рада

Дана 30. 9. 2019. године у 11.00 часова, у Сали за састанке, студенткиња  Мастер академских студија криминалистике Матић Сандра, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Полиција у Краљевини СXС/ Југославији“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    проф. др Дане Субошић, председник
-    проф. др Зоран Ђурђевић, члан
-    проф. др Ивана Крстић-Мистриџеловић, ментор

Дана 30. 9. 2019. године у 12.00 часова, у Сали за састанке, студент Мастер академских студија криминалистике Ђорђевић Саша, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Историјски развој криминалистичке технике“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    доц. др Ивана Бјеловук, председник
-    проф. др Звонимир Ивановић, члан
-    проф. др Ивана Крстић-Мистриџеловић, ментор

Дана 30. 9. 2019. године у 13.00 часова, у Сали за састанке, студент Мастер академских студија криминалистике Нешић Милош, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Значај полицијске периодике за развој полиције у Србији с краја  XIX  и почетком XX века“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    проф. др Зоран Ђурђевић, председник
-    доц. др Драгослава Мићовић, члан
-    проф. др Ивана Крстић-Мистриџеловић, ментор

Дана 30. 9. 2019. године у 13.00 часова, у Учионици 10, студенткиња  Мастер академских студија криминалистике Љубинковић Марија, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Саслушање осумњиченог и кривична дела организованог криминала“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    проф. др Ђорђе Ђорђевић, председник
-    проф. др Горан Бошковић, члан