Спец. студије: Одбрана специјалистичког рада

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Дана 22. 2. 2018. године у 12,00 часова, у  Учионици 2, студент специјалистичких академских студија Којадиновић Предраг, јавно ће бранити специјалистички рад на тему:“Савремена средства у противдиверзионој заштити “ пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    проф. др Саша Милојевић, председник
-    проф. др Стево Јаћимовски , члан
-    проф. др Радован Радовановић, ментор

Дана 22. 2. 2018. године у 13,00 часова, у  Учионици 2, студент специјалистичких академских студија Kресојевић Милан, јавно ће бранити специјалистички рад на тему:“ Ниво физичких способности припадника Жандармерије у односу на године старости“ пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    проф. др Ненад Коропановски, председник
-    доц. др Радивоје Јанковић , члан