Сви студенти докторских студија - Сви наставни планови

Обавештавају се сви студенти на основним, мастер, специјалистичким и докторским студијама да настава у летњем семестру почиње 20. фебруара 2023. године. Настава ће се прве недеље (од 20. до 24. фебруара), због грађевинских радова и инсталације рачунарске опреме, одржати online према распореду који је објављен на сајту Универзитета, коришћењем платформе е-Учење. У првој недељи наставе стручне групе које су планиране за петак 24. фебруар одржаће се уживо на Универзитету (4. година Основних академских студија криминалистике и 3. године Основних струковних студија криминалистике) у периоду од 8,30 до 14,15 часова у амфитеатру 2 и 3. Распоред за период након тога биће накнадно објављен. Настава ће се од 27. фебруара оджавати уживо.

Упутство за коришћење система е-Учење се налази на сајту (мени Студенти/е-Учење/Упутство за студенте).