Директор Фондације „Мрежа за сајбер безбедност“ мр Небојша Јокић одржао предавање студентима Криминалистичко-полицијског универзитета

Директор Фондације „Мрежа за сајбер безбедност“ мр Небојша Јокић одржао је предавање студентима 4. године основних академских студија Информатике и рачунарства Криминалистичко-полицијског универзитета 17. априла 2024. године. Гостујуће предавање oдржано  је у оквиру предмета „Примена информационих технологија у супротстављању високотехнолошком  криминалу“, у присуству предметног наставника проф. др Бранкице Поповић.

Кроз опис и анализу илустративних примера реализованих сајбер напада на светском нивоу, студентима је приближена актуелна пракса у откривању и сузбијању различитих појавних облика високотехнолошког криминала.

Слике можете погледати овде