Учешће ректора Криминалистичко-полицијског универзитета на конференцији „Технички дани МУП 2023“

Ректор Криминалистичко-полицијског универзитета проф. др Зоран Ђурђевић, са студенткињом Основних академских студија форензичког инжењерства Ањом Ђукановић и студентом Основних академских студија криминалистике Владимиром Русалићем, присуствовао је отварању конференције „Технички дани МУП 2023", која је одржана у хотелу „Нарцис" на Златибору, у периоду од 27. новембра до 1. децембра 2023. године.  Конференцију су организовали Сектор за информационо-комуникационе технологије и Управа за технику Дирекције полиције, Министарства унутрашњих послова Републике Србије.

Током Конференције, Сектор за информационо-комуникационе технологије и Управа за технику презентовали су своје актуелне и нове пројекте, као и нова решења у циљу унапређења процеса рада организационих јединица Министарства унутрашњих послова. ИТ компаније са којима Министарство има дугогодишњу сарадњу представиле су визију развоја ИТ решења која се могу имплементирати за успешније обављање полицијских послова, а кроз радионице и панел дискусије учесници су имали прилику да размене искустава и најбоље праксе у области информационих технологија, телекомуникација, информационе и сајбер безбедности и вештачке интелигенције.

Слике можете погледати овде