Заменик шефа Кабинета министра унутрашњих послова Жељко Миленић одржао почасно предавање студентима Криминалистичко-полицијског универзитета

Заменик шефа Кабинета министра унутрашњих послова Жељко Миленић одржао је почасно предавање студентима Основних академских студија криминалистике, у среду 29. новембра 2023. године.

Господин Жељко Миленић, током једночасовног предавања, говорио је о својој полицијској каријери, преносећи на студенте до сада стечено драгоцено искуство. Истакао је да је континуирани лични и професионални развој од посебног значаја за успешне полицијске службенике, као и да у свом будућем животу и раду психичко и физичко здравље увек поставе као највиши приоритет. „Запамтите да само уколико сте ви добро, можете бити добри и другима“, додао је Миленић.

Нагласио је да би сви студенти требало себи да поставе питање: „Зашто сам овде?“, а да су на правом путу само уколико је одговор „љубав према држави и свим њеним грађанима“.

Слике можете погледати овде