Командант Специјалне антитерористичке јединице одржао предавање студентима Криминалистичко-полицијског универзитета

Командант Специјалне антитерористичке јединице Министарства унутрашњих послова, пуковник Спасоје Вулевић и његов помоћник пуковник Владан Мирковић посетили су Криминалистичко-полицијски универзитет у четвртак, 23. новембра 2023. године.

Пуковник Спасоје Вулевић, одржао је предавање студентима Универзитета на тему „Место, улога и задаци САЈ-а у систему МУП РС“, у оквиру предмета Полиција у заједници, наставника проф. др Жељка Никача. Презентацију ове елитне јединице изложио је помоћник команданта за оперативне послове. Предавању су присуствовали студенти свих година Криминалистичко-полицијског универзитета, шеф Катедре полицијских наука проф.др Бобан Милојковић и предметни наставник проф. др Жељко Никач.

Слике можете погледати овде