Криминалистичко-полицијски универзитет угостио студенте и наставнике Војне академије

Студенти и наставници Војне академије посетили су Криминалистичко-полицијски универзитет, у уторак 9. маја 2023. године. Током посете студенти су имали прилику да слушају предавања проф. др Данета Субошића, проф. др Кристијана Кука, проф. др Николе Милашиновића и проф. др Милана Гњатовића. Такође, имали су прилику да виде практичне вежбе „Сузбијање јавног реда нарушеног у већем обиму“, „Web програмирање“, „Ланчана реакција полимеризације – катјонска полимеризација“, „Увиђај симулираног кривичног дела убиства (фингирано самоубиство)“ и „Примена хемијски умрежених система као материјала за сепарацију и пречишћавање отпадних водених раствора“. Студенти Војне академије састали су се са представницима студентског парламента Криминалистичко-полицијског универзитета, и свеобухватно се  информисали о студирању и студентском животу на нашој установи.