Oдржана свечана додела диплома студентима другог степена студија

У среду, 10. маја 2023. године, у амфитеатру 3 на Криминалистичко-полицијском универзитету одржана је свечаност поводом додела диплома студентима другог степена студија.

Програм је отпочео интонирањем државне и студентске химне. Ректор Криминалистичко-полицијског универзитета, проф. др Зоран Ђурђевић поздравио је присутне, а дипломираним студентима честитао. Истакао је да је основна мисија Универзитета стварање безбедне заједнице за све грађане Републике Србије. У наставку програма студенткиња Криминалчистичко-полицијског универзитета Милица Столић, прочитала је текст о Универзитету.

Проректор за наставу проф. др Ненад Милић и руководиоци Департмана Криминалистичко-полицијског универзитета  уручили дипломе студентима на студијским програмима студија другог степена.

На Криминалистичко-полицијском универзитету у школској 2021/2022. години дипломирало је на студијама другог степена 133 студената. Од тога на студијском програму:

• мастер академске студије криминалистике 78 студената,
  • мастер академске студије Информатика и рачунарство 15 студената,
  • мастер академске студије Форензичко инжењерство 9 студената,
  • мастер академске студије Управљање безбедносним ризицима природних катастрофа 10 студената,

специјалистичке академске студије Криминалистике 21 студент.

Слике можете погледати овде