Пуковник Ратко Вујадиновић одржао предавање студентима Универзитета

Криминалистичко-полицијски универзитет угостио је бившег помоћника начелника Ресора јавне безбедности Министарства унутрашњих послова Републике Србије, пуковника у пензији господина Ратка Вујадиновића, 8. новембра 2022. године.

Приликом посете, ректор Универзитета проф. др Зоран Ђурђевић одржао је састанак са уваженим гостом, након кога је пуковник Вујадиновић одржао предавање студентима треће године Основних академских студија криминалистике, у оквиру наставног предмета Полиција у заједници, предметног наставника проф. др Жељка Никача. Господин Вујадиновић одржао је предавање на тему „Место, улога и задаци припадника полиције Министарства унутрашњих послова Републике Србије, на територији Косова и Метохије, пре и током НАТО агресије на Републику Србију“.