Сусрет студената 19. генерације Више школе унутрашњих послова

На Криминалистичко-полицијском универзитету, у амфитеатру који носи име њиховог професора Криминалистике, др Владимира Кривокапића, у петак, 14. јуна 2019. године, окупили су се студенти 19. генерације Више школе унутрашњих послова, уписани на студије далеке 1990. године. Овај сусрет уприличен је у част обележавања 25. годишњице завршетка њихових студија на институцији која је изнедрила плејаду успешних професионалаца запослених у Министарству унутрашњих послова, Министарству одбране, Министарству правде, БИА, на Криминалистичко-полицијском универзитету, ангажованих у мировним мисијама УН. У име ректора Криминалистичко-полицијског универзитета присутне колегинице и колеге поздравио је проректор за материјално-финансијске послове, проф. др Сретен Југовић, подсећајући на пут који је пређен од почетка рада Више школе унутрашњих послова, 1972. године, до оснивања Криминалистичко-полицијског универзитета и информишући о структури Универзитета, департманима у његовом саставу и студијским програмима. На крају обраћања, проф. Југовић је присутнима пожелео успех и срећу у приватном и професионалном животу са жељом да се овакви сусрети генерације што чешће организују.