Ректор одржао састанак са студентима који су учествовали на V Београдском Dragon Boat фестивалу и III Dragon Boat куп за студенте у веслању

Студенти Криминалистичко-полицијског универзитета учествавали су у суботу 11. маја 2019. године, на V Београдскоом Dragon Boat фестивалу и III Dragon Boat купу за студенте у веслању. Учешће је узело осам студената Универзитета, који су и проглашени за победнике III Dragon boat купа за студенте. Студенти који су чинили екипу Универзитета су: Милица Станковић, Милица Павловић, Јелена Јовић, Милош Нешић, Лука Трбољевац, Андрија Стојковић и Немања Митровић. Тим поводом 30.05.2019. године, ректор Криминалистичко-полицијског универзитета, проф. др Дане Субошић, са сарадницима организовао је састанак са студентима победницима III Dragon boat купа за студенте. У свом обраћању, ректор Универзитета је похвалио студенте који су исказали вољу и жељу да други пут узму учешће на Фестивалу. Честитао им је на победи којом су одбранили титулу освојену прошле године и исказао уверење да ће студенти Универзитета и у будуће успешно представљати Универзитет на манифестацијама. У завршном делу састанка студентима су подељени пригодни поклони.

Слике можете погледати овде