Хуманитарна донација Криминалистичко-полицијског универзитета ОШ „Радивој Поповић“ у Земуну

31122018 У петак, 28. децембра 2018. године, чланови Историјске секције студената Криминалистичко- полицијског универзитета, предвођени проректором за међународну и интеринституционалну сарадњу, проф. др Сашом Мијалковићем, проф. др Иваном Крстић-Мистриџеловић и Јасном Петровић, посетили су Основну школу за децу оштећеног слуха и говорно-језичким проблемима „ Радивој Поповић“ у Земуну. Циљ посете је донирање новогодишњих пакетића, прикупљених на хуманитарној представи наших студената „Ирваси су криви за све“. Директор школе, Жељко Покрајац, пожелео је добродошлицу и срдачно се захвалио на донацији наше установе. Информисао нас је о историји школе, организацији и извођењу наставе и напоменуо да је крајњи циљ успешна инклузија. Такође, показао нам је комплекс школе. Изразио је жељу да и убудуће успешно наставимо и проширимо сарадњу.