Припремна настава 2021. - Распоред кандидата - од 7-9.04.2021. године

Преостали спискови по терминима биће објављени до 8.04.2021. године!


Среда, 7. 4. 2021.


Прва група

Кандидати са списка треба да дођу у среду 7. 4. 2021. године у 8.45  часова на Криминалистичко-полицијски универзитет. Припремна настава почиње у 9.00 часова.
Кандидати треба да понесу оригинални примерак уплатнице, личну карту, опрему за физичко и прибор за писање (оловку и свеску).
Због примене епидемиолошких мера кандидати приликом уласка и боравка у просторијама Универзитета морају носити маску.

РБр.

Име и презиме

Припрема за студијски програм

1

Филип Величковић

Криминалистикa

2

Јана Вукићевић

Криминалистикa

3

Вања Гаљак

Криминалистикa

4

Вељко Стојановић

Криминалистикa

5

Марија Јанковић

Криминалистикa

6

Мина Лазаревић

Криминалистикa

7

Душан Јевтовић

Криминалистикa

8

Вуксан Јевтовић

Криминалистикa

9

Бојана Ђурић

Криминалистикa

10

Милица Вучковић

Криминалистикa

11

Катарина Катић

Криминалистикa

12

Даница Игњатовић

Криминалистикa

13

Никола Поп-Илић

Криминалистикa

14

Мајда Мартиновић

Криминалистикa

15

Софија Радуловић

Криминалистикa

16

Тамара Миловановић

Криминалистикa

17

Aња Буквић

Криминалистикa

18

Ђурђина Прибановић

Криминалистикa

19

Илија Јовић

Криминалистикa

20

Вељко Богићевић

Криминалистикa

21

Станислава Ивковић

Криминалистикa

22

Теодора Станковић

Криминалистикa

23

Стефан Спасовски

Криминалистикa

24

Јелена Вукмирић

Криминалистикa

Друга група

Кандидати са списка треба да дођу у среду 7. 4. 2021. године у 11.45  часова на Криминалистичко-полицијски универзитет. Припремна настава почиње у 12.00 часова.
Кандидати треба да понесу оригинални примерак уплатнице, личну карту, опрему за физичко и прибор за писање (оловку и свеску).
Због примене епидемиолошких мера кандидати приликом уласка и боравка у просторијама Универзитета морају носити маску.

РБр.

Име и презиме

Припрема за студијски програм

1

Светозар Николић

Криминалистикa

2

Анђела Станковић

Криминалистикa

3

Милијан Пантић

Криминалистикa

4

Магдалена Вучковић

Криминалистикa

5

Бојана Видаков

Криминалистикa

6

Лука Данко

Криминалистикa

7

Мирослав Чурчић

Криминалистикa

8

Мартин Вукосављевић

Криминалистикa

9

Огњен Дутина

Криминалистикa

10

Душан Остојић

Криминалистикa

11

Радованка Топаловић

Криминалистикa

12

Огњен Ђорђић

Криминалистикa

13

Маријана Ђокић

Криминалистикa

14

Катарина Којић

Криминалистикa

15

Татјана Јовановић

Криминалистикa

16

Јелена Петровић

Криминалистикa

17

Милица Поповић

Криминалистикa

18

Андрија Матијашевић

Криминалистикa

19

Милош Крачуновић

Криминалистикa

20

Николета Сакић

Криминалистикa

21

Анђела Васиљковић

Криминалистикa

22

Александра Дивљак

Криминалистикa

23

Јована Миковић

Криминалистикa

24

Алекса Газдић

Криминалистикa

 

Четвртак, 8. 4. 2021.


Трећа група

Кандидати са списка треба да дођу у четвртак 8. 4. 2021. године у 8.45  часова на Криминалистичко-полицијски универзитет. Припремна настава почиње у 9.00 часова.
Кандидати треба да понесу оригинални примерак уплатнице, личну карту, опрему за физичко и прибор за писање (оловку и свеску).
Због примене епидемиолошких мера кандидати приликом уласка и боравка у просторијама Универзитета морају носити маску.

РБр.

Име и презиме

Припрема за студијски програм

1

Наталија Ивановић

Криминалистикa

2

Милица Перишић

Криминалистикa

3

Ирена Маринковић

Криминалистикa

4

Исидора Живојновић

Криминалистикa

5

Ђорђе Младеновић

Криминалистикa

6

Ивона Ћехић

Криминалистикa

7

Анђела Коцић

Криминалистикa

8

Вељко Вукашиновић

Криминалистикa

9

Марко Радивојевић

Криминалистикa

10

Теодора Марковић

Криминалистикa

11

Вукота Секулић

Криминалистикa

12

Михајло Зубовић

Криминалистикa

13

Немања Обрадовић

Криминалистикa

14

Немања Обрадовић

Криминалистикa

15

Љубо Шекуларац

Криминалистикa

16

Ања Богићевић

Криминалистикa

17

Јелена Танасијевић

Криминалистикa

18

Александра Кокотовић

Криминалистикa

19

Вукашин Лујић

Криминалистикa

20

Милица Стојановић

Криминалистикa

21

Вељко Павловић

Криминалистикa

22

Наталија Јовановић

Криминалистикa

23

Катарина Павловић

Криминалистикa

24

Виктор Видаковић

Криминалистикa

Четврта група

Кандидати са списка треба да дођу у четвртак 8. 4. 2021. године у 11.45  часова на Криминалистичко-полицијски универзитет. Припремна настава почиње у 12.00 часова.
Кандидати треба да понесу оригинални примерак уплатнице, личну карту, опрему за физичко и прибор за писање (оловку и свеску).
Због примене епидемиолошких мера кандидати приликом уласка и боравка у просторијама Универзитета морају носити маску.

РБр.

Име и презиме

Припрема за студијски програм

1

Вукашин Дачковић

Криминалистикa

2

Јана Милановић

Криминалистикa

3

Урош Васиљевић

Криминалистикa

4

Љубица Стојановић

Криминалистикa

5

Јована Вучковић

Криминалистикa

6

Милош Аћимовић

Криминалистикa

7

Теодора Марковић

Криминалистикa

8

Бојана Милосављевић

Криминалистикa

9

Сузана Петровић

Криминалистикa

10

Никола Ивановић

Криминалистикa

11

Невена Радовановић

Криминалистикa

12

Aндријана Ђурић

Криминалистикa

13

Милица Кричак

Криминалистикa

14

Миливоје Богдановић

Криминалистикa

15

Вукашин Шефер

Криминалистикa

16

Филип Илић

Криминалистикa

17

Богдан Мићић

Криминалистикa

18

Јања Ницуловић

Криминалистикa

19

Немања Гашовић

Криминалистикa

20

Душица Тошић

Криминалистикa

21

Алекса Илић

Криминалистикa

22

Ивана Николић

Криминалистикa

23

Ива Бабић

Криминалистикa

24

Немања Пешић

Криминалистикa

 

Петак, 9. 4. 2021.


Пета група

Кандидати са списка треба да дођу у петак 9. 4. 2021. године у 8.45  часова на Криминалистичко-полицијски универзитет. Припремна настава почиње у 9.00 часова.
Кандидати треба да понесу оригинални примерак уплатнице, личну карту, опрему за физичко и прибор за писање (оловку и свеску).
Због примене епидемиолошких мера кандидати приликом уласка и боравка у просторијама Универзитета морају носити маску.

РБр.

Име и презиме

Припрема за студијски програм

1

Марко Савић

Криминалистикa

2

Лазар Маринковић

Криминалистикa

3

Ива Ковачевић

Криминалистикa

4

Огњен Илић

Криминалистикa

5

Никола Стевановић

Криминалистикa

6

Анастасија Влаховић  

Криминалистикa

7

Ђорђе Станковић

Криминалистикa

8

Богдан Веселиновић

Криминалистикa

9

Анастасија Рашић

Криминалистикa

10

Андреа Мајсторовић

Криминалистикa

11

Александра Поповић

Криминалистикa

12

Теодора Симеуновић

Криминалистикa

13

Јована Јовић

Криминалистикa

14

Вељко Милошевић

Криминалистикa

15

Маријана Јојић

Криминалистикa

16

Милица Месаровић

Криминалистикa

17

Милана Влатковић

Криминалистикa

18

Лука Ђорђевић

Криминалистикa

19

Љиљана Добрић

Криминалистикa

20

Никола Поповић

Криминалистикa

21

Вељко Милосављевић

Криминалистикa

22

Огњен Бељић

Криминалистикa

23

Милица Цветковић

Криминалистикa

24

Павле Цветковић

Криминалистикa

Шеста група

Кандидати са списка треба да дођу у петак 9. 4. 2021. године у 11.45  часова на Криминалистичко-полицијски универзитет. Припремна настава почиње у 12.00 часова.
Кандидати треба да понесу оригинални примерак уплатнице, личну карту, опрему за физичко и прибор за писање (оловку и свеску).
Због примене епидемиолошких мера кандидати приликом уласка и боравка у просторијама Универзитета морају носити маску.

РБр.

Име и презиме

Припрема за студијски програм

1

Лука Лончар

Криминалистикa

2

Милорад Влајнић

Криминалистикa

3

Данило Миленковић

Криминалистикa

4

Матеја Миловић

Криминалистикa

5

Анита Јанковић

Криминалистикa

6

Илија Веселиновић

Криминалистикa

7

Емилија Јањош

Криминалистикa

8

Николина Тривуновић

Криминалистикa

9

Кристина Петровић

Криминалистикa

10

Немања Обрадовић

Криминалистикa

11

Момир Вујовић

Криминалистикa

12

Јана Сталетовић

Криминалистикa

13

Јован Томашевић

Криминалистикa

14

Милана Кркобабић

Криминалистикa

15

Филип Станишић

Криминалистикa

16

Лука Милићевић

Криминалистикa

17

Наталија Николић

Криминалистикa

18

Владимир Јовановић

Криминалистикa

19

Немања Радивојевић

Криминалистикa

20

Сања Тодоровић

Криминалистикa

21

Матеја Лазић

Криминалистикa

22

Никола Вилимоновић

Криминалистикa

23

Филип Теодосијевић

Криминалистикa

24

Никола Мрђа

Криминалистикa


Преостали спискови по терминима биће објављени до 8.04.2021. године!

logo
Криминалистичко-полицијски универзитет, Цара Душана 196, 11080 Земун, Србија
rektorat[@]kpu.edu.rs

Установа

Основне студије

Упис

Мобилни мени