Коначна ранг листа за упис на ОАС Форензичко инжењерство (други уписни рок) и информација о упису

Коначан ранг листа за основне академске студије - смер форензичко инжењерство (други уписни рок) у школској 2020/21. години преузми

Упис студената на прву годину основних студија форензичко инжењерство по коначној ранг листи обавиће се 22. октобра 2020. године:

• Долазак на КПУ у 8:30
  • Провера идентитета студената, лекарски преглед у амбуланти КПУ, усељење
  • Са собом понети
  • Индекс, здравствену књижицу, личну карту и пасош
  • Цивилну гардеробу,
  • Прибор за личну хигијену,
  • Спортску опрему,
  • Папуче,
  • Купаћи костим или купаће гаће
  • Mајице памучне црне боје (неколико комада)
  • Понети четку и ималин за чишћење обуће,
  • Понети свеске и хемијске оловке,
  • Каиш црне боје боје,
  • Чарапе памучне црне боје (више пари)
  • Укоснице, шнале (тамне боје)
  • 2 фотографије (димензије 3,5 х 4,5)
  • уплатиницу на 3.000,00 динара на име манипулативних трошкова уписа (жиро рачун 840-1751666-08)
  • оригинална документа уколико су  приликом конкурисања предате копије
  • два попуњена ШВ-20 образца која можете преузети овде (одштампати у два примерка и оба попунити)
  • личну карту и хемијску оловку.

Напомена: Кандидати на Универзитет морају доћи са заштитном маском и адекватно обучени (нису дозвољене бермуде, кратке сукње, мајице на бретеле и папуче).

Фајлови су снимљени у PDF формату, уколико немате одговарајући PDF viewer можете скинути Acrobat Reader.