Упис 2020! - Koначна ранг листа пријављених кандидата и обавештење о Упису

Коначна ранг листа пријављених кандидата за упис на прву годину основних студија у школској 2020/2021. години:

pdf Основне струковне студије Криминалистике
pdf Основне академске студије Криминалистике
pdf Основне академске студије Форензичко инжењерство
pdf Основне академске студије Информатика и рачунарство

Упис студената на прву годину Основних студија Криминалистичко полицијског универзитета обавиће се 3. септембра 2020. године у следећем распореду:

Кандидати који се на коначној ранг листи Основних академских студија криминалистике налазе на месту од  броја 1 до броја 45 као и кандидати који се на коначној ранг листи Основних струковних студија криминалистике налазе на месту од  броја 1 до броја 20 позивају се да 3. 9. 2020. године у 9,00 часова дођу на Криминалистичко-полицијски универзитет ради уписа.

Кандидати који се на коначној ранг листи Основних академских студија Форензичко инжењерство налазе на месту од  броја 1 до броја 9 као и кандидати који се на коначној ранг листи Основних академских студија Информатика и рачунарство налазе на месту од  броја 1 до броја 9 позивају се да 3. 9. 2020. године у 11,00 часова дођу на Криминалистичко-полицијски универзитет ради уписа.

Кандидати који не дођу у заказаном термину сматраће се да су одустали од уписа.

Кандидати за  упис треба са собом да понесу:

• 2 фотографије (димензије 3,5 х 4,5)
  • уплатиницу на 3.000,00 динара на име манипулативних трошкова уписа (жиро рачун 840-1751666-08)
  • оригинална документа уколико су  приликом конкурисања предате копије
  • два попуњена ШВ-20 образца која можете преузети овде (одштампати у два примерка и оба попунити)
  • личну карту и хемијску оловку.

Напомена: Кандидати на Универзитет морају доћи са заштитном маском и адекватно обучени (нису дозвољене бермуде, кратке сукње, мајице на бретеле и папуче).

Након уписа наведених кандидата уколико због одустанка остане слободних места обавештење о наредном термину за упис биће објављено 3. 9. 2020. године од 14,00 часова.

Фајлови су снимљени у PDF формату, уколико немате одговарајући PDF viewer можете скинути Acrobat Reader.