Увид научној и стручној јавности за дан 24.09.2019

Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер  рада студенткиње Костић Анђелије под називом: ”Коришћење Раманове спектрометрије у форензици за детекцију дрога и лекова “ Извештај и мастер  рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, Цара Душана бр.196, у Земуну.

Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер  рада студентa Будимировић Филипа под називом: ” Форензички приступ реституцији уништених бројних ознака на возилу “ Извештај и мастер  рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, Цара Душана бр.196, у Земуну.