Мастер студије: Одбрана мастер рада

Дана 10. 2. 2020. године у 13.00 часова, у  Амфитеатру 2, студенткиња мастер академских студија криминалистике Соња Вукосављевић, јавно ће бранити мастер рад на тему:“Полиција у Кнежевини и Краљевини Србији “ пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф. др Саша Милојевић, председник
-    доц. др Данијела Спасић , члан
-    проф. др Ивана Крстић Мистриџеловић, ментoр

Дана 12. 2. 2020. године у 14.00 часова, у  Сали 200, студент мастер академских студија криминалистике Стефан Милисављевић, јавно ће бранити мастер рад на тему:“Кривично дело тероризма – историјски развој  и актуелна законска решења “ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    проф. др Ђорђе Ђорђевић , председник
-    проф. др Ивана Крстић Мистриџеловић , члан
-    доц. др Ивана Бодрожић, ментoр

Дана 14. 2. 2020. године у 12.00 часова, у  Сали 200, студенткиња мастер академских студија криминалистике Ана Јовановић, јавно ће бранити мастер рад на тему:“Казна доживотног затвора – историјат, европски стандарди и актуелно законско решење“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    проф. др Ђорђе Ђорђевић , председник
-    проф. др Тања Кесић , члан