Спец. студије: Одбрана специјалистичког рада

Дана 12. 6. 2019. године у 12.00 часова, у Свечаној сали, студент специјалистичких академских студија Стојковић Реља, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Улога елите у друштвеним кризама“ пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    проф. др Саша Милојевић, председник
-    проф. др Саша Мијалковић, члан
-    проф. др Срђан Милашиновић, ментор

Дана 13. 6. 2019. године у 12.00 часова, у Свечаној сали, студенткиња специјалистичких  академских студија Миловановић Зорица јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Криминалистичка анализа кривичног дела насиља у породици у Републици Аустрији “ пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада рада у саставу:
-    проф. др Зоран Ђурђевић, председник
-    проф. др Ненад Радовић, члан
-    доц. др Ивана Бодрожић, ментор

Дана 15. 6. 2019. године у 10.00 часова, у Свечаној сали, студенткиња специјалистичких академских студија Костић - Стевановић Бојана, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Криминалистичка анализа међународне оперативне полицијске сарадње  у расветљавању серије кривичних дела разбојништва извршених на територији Републике Аустрије“ пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    проф. др Милан Жарковић, председник
-    проф. др Оливер Лајић, члан